Yaşam sizinle, havuz bizimle güzeldir.

Home » Hakkımızda

Hakkımızda

2006 yılında kurulan SUNSU HAVUZ KİMYASALLARI İNŞ.TUR.TİC.EM.İHR.LTD. ŞTİ. deneyimli ve dinamik kadrosu ile kurulduğu günden bugüne gelişen teknolojilere ve yeniliklere müşteri, mennuniyeti ve kalite bilincine bağlı kalarak hizmet vermektedir. Firmamız konusunda uzman ekipleri ile turizm sektöründe projelendirme, inşaat ve elektromekanik tesisatı ile komple bir çok yüzme havuzları, kaydıraklar, süs havuzları, jakuzzi vs. montajı yapmaktadır.2006 yılında uluslararası standartlarda kalite anlayışı ile bölgemizde yer alan yüzme ve süs havuzlarında yüksek kalite ile güvenilir ürünler sunmak, bu ürünlerin bakımlarını yapmak üzere kurulmuştur.


Bayisi olduğumuz yüksek kaliteli ve ekonomik ürünlerle, havuz sektöründe, pazarın ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Alanya Bölgesi’nin “en güvenilir havuz ekipmanları ve kimyasalları” şirketi olmuştur.  “Havuz ekipmanları ve kimsayasalları” konusunda kalite yönetim sistemi çerçevesinde hazırlanan ürünlerimiz Alanya ve çevresinde birçok otel, site, villa ve parklarda kullanılmaktadır. Firmamız tarafından, iyi eğitilmiş personellerimiz sayesinde mühendislik, proje, havuz montaj, servis, dolum, izolasyon, yapım ve tadilatı üstlenilmektedir.Şirket anlayışı olarak gerek ürünlerimiz, gerekse çalışmalarımız konusunda mükemmel olmaya özen gösteriyoruz. Çalışmalarımız konusunda , müşterilerimize ve topluma karşı saygılı davranmak adına dürüst bir yönetim anlayışı benimsiyor ve detaylara önem veriyoruz.


Şirket anlayışı olarak gerek ürünlerimiz, gerekse çalışmalarımız konusunda mükemmel olmaya özen gösteriyoruz. Çalışmalarımız konusunda , müşterilerimize ve topluma karşı saygılı davranmak adına dürüst bir yönetim anlayışı benimsiyor ve detaylara önem veriyoruz. Kullandığımız her ürünün Kalite Yeterlilik Belgeli olmasına dikkat ediyoruz. Kalitemizden ödün vermeden kendi belirlediğimiz ölçülerle birlikte, “Tarım ve Sağlık Bakanlığı’ndan” Onay Belgeli ürünlerimizi özenle satışa sunuyor, işlerinde profesyonel çalışanlarımızla başarılı işler çıkarıyoruz.Amacımız : Günün her saatinde tüm müşterilerimizin kapılarına kadar hizmet götürmek, müşterilerimizin bizden yüksek kalitede hizmet beklentilerini karşılayabilmek için çalışmak, bölgemizde en güvenilir havuz bakım ve kimyasalları markası olarak çalışmaya devam etmektir.


Türkiye’nin turizm cenneti Alanya’da 2006 yılından bu zamana kadar yaşam alanlarınızı yaratıcı,ergonomik ve hijyenik havuzların,Spa centerların inşaatı,filtrasyon sistemleri ve ekipmanları üzerine üstün kalitede hizmet vermek amacıyla faaliyet göstermekteyiz. 


SUNSU HAVUZ KİMYASALLARI İNŞ. TUR. TİC. EM. İHR. LTD. ŞTİ.
Oba mahallesi Çevreyolu caddesi Öksüzoğlu sitesi A blok no:25/B  Alanya
Telefon: 0242 514 44 06 Fax: 0242 514 44 67
Mail: [email protected]